PALDIES!
 • Dziedniece Indra Ābele ir taktiska, gaiša, labvēlīga un ļoti spējīga. Agrāk Reiki dziedniecību saistīju galvenokārt ar Austrumiem - man, kā latvietei, tas viss šķita ne visai pieņemami. Bet, kad uzzināju, ka Indra ir arī baltu zīmju praktiķe un masiere, nolēmu savas veselības problēmas uzticēt viņai. Šis dīvainais atveseļošanās metožu apvienojums mani it kā vilināja. Izrādās, ka pareizi vien bija - vispirms vienmēr jāuzticas savai intuīcijai. man bija vairākas fiziskās kaites (šoreiz tās neuzskaitīšu) un arī depresīvs noskaņojums, ar kuru pati netiku galā. Apbrīnojami, kā viņa maigi un iejūtīgi spēja mani fiziski un emocionāli atslābināt!   Kā viņa no manis "izsūca" slikto enerģiju un tās vietā "iepildīja" labo - vēl tagad nezinu. Toties zinu, ka esmu atveseļojusies.
  ANITA (Rīgā)
 • Milzīgs paldies Reiki dziedniecei Indrai Ābelei par to, ka viņa mani burtiski atgrieza reālajā pasaulē. Pat fiziskās kaites pagaisušas, nemaz nerunājot par sadzīvi, darbu, ģimenes attiecībām. Pēc ilgiem laikiem jūtos vesela un laimīga. Lai Jums, Indra, veicas vienmēr un visur, lai pašai ir stipra veselība!
  SANITA (Rīgā)
 • Vēlos pateikties dziedniecei Indrai Ābelei par viņas profesionālismu, iejūtību un problēmas izpratni, par viņas sniegto palīdzību, atveseļojot bez zālēm un ļoti vērtīgajiem padomiem situācijā, kur ārsti vispār nav ieinteresēti kaut ko darīt, tikai iesaka dzert šādas un šitādas zāles. Indru izvēlējāmies pēc savas iekšējās sajūtas un esam sajūsmā par rezultātu. Mīļš paldies, Indra! Lai arī turpmāk pietiek spēka jūsu darbam. Vēlam profesionālu izaugsmi, saprotošus un labus klientus!
  Ar cieņu -
  INGA un ELVIS
 • Mūsu mīļā Indriņa! Man tev gribas no mūsu tautasdziesmām veltīt vārdus, kas kas tieši tev veltīti:
  Dod, Dieviņi, kalnā kāpt,
  Ne no kalna lejiņā,
  Dod, Dieviņi,otram dot,
  Ne no otra mīļi lūgt!
  Tev tā kalnā kāpšana ir katru stundu. Tu kāp arvien augstāk un augstāk. Lejā gan nē. Tu katru dienu mums, saviem klientiem, tik daudz dod, bet no mums prasi tikai izpildīt to, ko Tu esi teikusi. Paldies par siltajām, varošajām rokām. Paldies par smaidu brūnajās acīs un mīļumu uzmundrinošos vārdos un labajiem padomiem.
  Lai Veiksme Tevi pavada katrā solī! Lai Māras zeme katru soli silda. lai Laima Tev ceļu rāda. Bet Dievs lai pavada Tevi ne tikai dienā, bet arī vakaros un naktīs.
  Vēlreiz mīļu, mīļu paldies! Gaidot nākošo tikšanos un zinot, ka atkal notiks kāds brīnums.
  Ar dziļu pateicību -
  DZIDRA un DAILIS Ogrē
 • Paldies manu vecāku dziedniecei Indrai Ābelei par veselības atgriešanu. lai arī turpmākajā dzīvē Jums netrūkst labs padoms, mīļas un ārstējošas rokas. Laimīgu jauno gadu!
  DRUVIS (Rīgā)
 • Indra!
  Ne jau vienmēr eņģeļiem ir spārni balti
  Kā savā iztēlē mēs gaidām.
  Eņģeļi dzīvo starp mums vienmēr,
  Tikai paši tos nepamanām.
  Uz debesīm savu skatu raidām,
  Baltiem spārniem Dieva sargeņģeli gaidām.
  Bet eņģelis dzīvo tepat starp mums,
  To Tēvs jau pirms gadiem iedevis mums.
  Vien eņģelim nav to spārnu balto,
  Un neizstaro gaismu to spožo un salto.
  Gaisma no viņa acīm mirdz,
  Bet miesa to neredz,
  To saredz sirds.

  Ir labu vārdu daudz ikkatram, kurš bijis pie Jums kaut reizi un ir izbaudījis Jūsu sirds gudrību, neviltotās rūpes un mīlestību. Gribu Jums šodien vārdus atrast, kas spēj par visu PALDIES teikt, bet vārdos to tik grūti izteikt… bet zinu, ka daudzi Jūs par savu sargeņģeli sauc! Lai Jums ir prieks un pateicība par katru cilvēku, ko satiksiet savā ceļā – jo tieši Jūs kļūsiet par viņa sargeņģeli!
  Pateicībā - ILZE
 • Paldies, Indra!
  Paldies par radītajām emocijām, palīdzību ķermeņa un domas sakārtošanā. Mans vēlējums - saglabāt gaišumu, kurš staro no Tavām rokām, domām, kā arī smelties spēkus no mums, no dabas, no mūsu attieksmes tālākai darbībai un pilnveidošanās spējai!
  Pateicībā un cieņā - INTA
 • Indriņ!
  Paldies, ka Tu esi! Paldies par palīdzību, par neaprakstāmām emocijām... Tu, mana, glābēja! Tik daudz gribas pateikt, bet trūkst vārdu... Esmu laimīga, ka iepazinos ar Tevi!
  Mīlam Tevi!
  Pateicībā - VIKTORIJA
 • Paldies, Tev, Indra, ka piecēli mani atkal spārnos, kad slīgu depresijas purvā. Tagad varu atkal lidot, skatīt un baudīt dzīvi košās krāsās! Paldies, ka esi!

  MĀRA - rūjieniete