MIGRĒNU DZIEDINOŠA MASĀŽA               Migrēna ir īpaši nežēlīgas galvassāpes, kas mēdz krasi mainīt cilvēka ierasto dzīves ritmu un prasa līdzcilvēku atbalstu un sapratni. Šādos brīžos roka pati pastiepjas pēc tablešu paciņas, lai kaut uz īsu brīdi atvieglotu ciešanas, diemžēl patiesos slimības cēloņus medikamenti nespēj iznīcināt. Bieži cilvēks apzinās, ka sāpju lēkmi veicinājis  iekšējais konflikts starp domām, jūtām un rīcību, savukārt aizturētās dusmas, apslāpētās bailes un niknums pret pasauli to ir vēl pastiprinājis.

          Svarīgi panākt, lai enerģijas organismā plūstu vienmērīgi kā ūdens upē un traucējošie aizsprostojumi tiktu likvidēti, taču sabiedrībā valda uzskats, ka migrēnu nav iespējams pilnīgi izārstēt, vien samazināt lēkmju biežumu un mācīties sadzīvot ar to. Es savā praksē esmu pieredzējusi, ka ar speciālas masāžas un enerģētiskās terapijas palīdzību no migrēnas ir iespējams atbrīvoties. Tā prasa klienta pacietību, jo veiksmīgu rezultātu var sasniegt tikai pēc ne mazāk kā 10 masāžas seansiem, kas veikti vismaz 2 reizes nedēļā.

          Specifiskie galvas un plecu masāžas elementi, apvienoti ar enerģētisko dziedniecību, seansa laikā rada spēcīgu un dziļu iespaidu, tāpēc izmaiņas iespējams sajust ļoti drīz. Kāda no manām pirmajām klientēm, kuru regulāri mocīja migrēna, otrā apmeklējuma laikā smaidot sacīja: „ Agrāk es vispirms dzēru ibumetīnu, tad citramonus, pēc tam vēl cīniju, bet šoreiz es iedzēru tikai vienu - ibumetīnu!”.

          Noticiet un ļaujieties vēlmei atgūt veselību!