REIKI INICIĀCIJA


          Iniciācija jeb Reiki skolnieka iesvētīšana ir unikāls brīdis ikviena skolnieka dzīvē. Tās laikā  skolotājs  viņu noskaņo spējai vadīt Reiki enerģiju jebkurā laikā un vietā. Šajā brīdī   ķermenī pastiprināti ieplūst Visuma enerģija, un avotiņš un abu plaukstu čakras tiek atvērtas. Enerģija ir tik spēcīga, ka iniciācijas laikā zūd visu maģisko ietekmju spēks, ja tas līdz šim ir iedarbojies uz cilvēku. Skolnieks kļūst par Reiki enerģijas vadītāju uz mūžu - šīs spējas  viņam neviens  vairs nevar atņemt.


Manu Reiki skolnieku izjūtas iniciācijas laikā


  • Jutu un redzēju sev apkārt baltu, biezu mākoni. Man apkārt lidoja mākoņi. Tie visi atgādināja sirdis, un es jutu mīlestību. No sākuma es to jutu kā baltu mākoni, ko es kādam uzvelku. Tad es to uzvilku sev virsū. G.
  • Rokās tinās vēsi kamoli, virs galvas šūpojās kaut kas kristālisks un atspīdēja kristāliska gaisma. Galva kā atvērts zelta kauss. Nosmaržoja pēc bērza un pirts. Krūtīm likās piesprausts rozīgs peonijas zieds. J.
  • Sākotnēji bija jūtams ļoti liels spiediens plecos, kas pārgāja diezgan ātri. Izjutu siltumu. Ar aizvērtām acīm redzēju viļņveidīgu tuneli zilganos un violetos toņos, kuram nevarēja noteikt konkrētas robežas. Gandrīz pašās beigās bija sajūta, ka stāvu zem plūsmas, ļoti līdzīgai ūdenskritumam. Izjūtas bija neaprakstāmi patīkamas. Ļoti skaidra sapratne un it kā izjutu plūsmu sākot no galvas līdz kāju pirkstu galiem. S.
  • Aizverot acis tajās bija tāda kā ņirboņa . Tad pamazām tā pārgāja gaismas tuneļos - rozā pa vidu, apkārt pelēks, kas arī mainījās lielumiem. Galvas centrālajā daļā bija sajūta, ka tiek uzlikta cepure  ar gaismu. Rokas un kājas kļuva pavisam vieglas,  kā ar vati pielietas. Klēpī kā baltā tērpā cilvēks iesēdās. Kad bija sajūta, ka peldu prom, kāds, viegli uzsitot, atgrieza atpakaļ. Beigās bija ļoti daudz gaišas gaismas. Šobrīd ir sajūta, ka galva ir kļuvusi divreiz lielāka. Z.
  • Ļoti patīkama silta sajūta. Plaukstās iegūlās liela siltas enerģijas bumba un vēlāk ieplūda sirds čakrā. Visu laiku mainīju apmetņus - pamatā zilos toņos, bija arī dzelteni un zaļi. Jūtos labi un it kā citā pasaulē. L.
  • Sākumā redzēju ziloni, kas skatījās uz mani, tad redzēju cilvēka seju. Visu atlikušo laiku sajutu patīkamu vibrāciju ķermenī. Vēlējos smieties. A.
  • Iestājas patīkams miers, pazūd steiga, patīkams klusums, atslābums, sāk parādīties violeta un zaļa gaisma, kas mijas savstarpēji, līdz violetā gaisma paliek spēcīgāka, pārspējot zaļo. Paliek violetā gaisma, kas sajaucas ar balto, brīžam kļūstot stiprāka. No Indras rokām ķermenī ieplūst patīkams siltums. A.