SEIKATSU REIKI MASĀŽA -

 BAUDA ĶERMENIM UN DVĒSELEI


        

          Masāža parasti saistās ar vairāk vai mazāk aktīvām fiziskām kustībām, kas jūtami palīdz atslābināt savilktos ķermeņa muskuļus, uzlabot asinsriti un limfas plūsmu. Šī iemesla dēļ dažas ķermeņa vietas ir jāmasē ļoti maigi vai pat jāatsakās no to masēšanas, turpretī Seikatsu Reiki masāžas laikā aktīvo kustību vietā klients sajūt tikai vieglus pieskārienus un dziedinošās Reiki enerģijas maigo, glāstošo spēku, tāpēc to var veikt ikvienam cilvēkam. Seikatsu Reiki masāža atbrīvo no spriedzes un sāpēm, sakārto enerģiju plūsmu visā organismā un ļauj izbaudīt dziļu relaksāciju un vēl neizjustu vieglumu.

          Šī aptuveni 1 stundu ilgā masāža ietekmē organismu spēcīgāk un dziļāk nekā  fiziskā – līdz ar sāpēm izgaist uztraukums, un  atjaunojas miera un līdzsvara sajūta. 1  apmeklējuma laikā masāžu veic tikai vienai ķermeņa daļai - galvai, vēderam, kājām, rokām vai muguras - krūšu daļai, tāpēc visa ķermeņa apgūšanai nepieciešami 5 apmeklējumi.

          Galvas un plecu masāžas laikā tiek skarti arī sejas aktīvie punkti. Masāža atslābina plecus un kaklu, palīdz remdēt galvassāpes, atbrīvo elpošanas ceļus, atvieglo nogurušās acis un izkliedē nemieru un uztraukumu.

          Vēdera masāžas laikā ar vieglām, glāstošām kustībām tiek skarti visi vēdera orgāni. Te jāpiebilst, ka vēderkaites bieži saasinās ilgstošas nervu spriedzes dēļ. Vēdera masāža palīdz ne vien uzlabot vēdera orgānu darbību, bet arī kliedēt gadiem krātās dvēseles sāpes.

          Kāju un roku masāža atslābina savilktos muskuļus, mazina sāpes un tirpšanu. Kāju masāža ir ļoti ieteicama klientiem ar paplašinātām vēnām.

          Muguras un krūšu daļas masāža ir ļoti piemērota klientiem, kuriem nedrīkst veikt spēcīgu fizisko muguras masāžu. Maigās, glāstošās kustības muguras un krūškurvja daļā samazina sāpes un atslābina visdziļākās ķermeņa vietas.

          Veicot asinsanalīzes pasaulē un Latvijā zinātniski ir pierādīts, ka pusstundu ilga Reiki seansa laikā laimes hormona serotonīna līmenis palielinās 5 reizes. Taču šīs masāžas ilgums katrai ķermeņa daļai ir aptuveni 2 reizes lielāks.

          Seikatsu Reiki masāža palīdz ne tikai veiksmīgi dziedināt ielaistas kaites, bet arī piedāvā iespēju vienkārši palutināt sevi, izbaudot miera un  laimes sajūtu! Tā ir bauda ķermenim un dvēselei!