JAPĀŅU REIKI APMĀCĪBA


          Reiki ir  dziedinoša gaismas, mīlestības un harmonijas  enerģija, kas palīdz atjaunoties, attīrīt no sārņiem ķermeni un dvēseli un atbrīvoties no kaites cēloņa. Strādājot ar Reiki enerģiju mēs ne tikai paši kļūstam harmoniski, mierīgi un izstarojam gaišumu, bet arī arvien vairāk piesaistām šīs vibrācijas.  Šo mākslu skolotāja vadībā var apgūt ikviens cilvēks neatkarīgi no viņa vecuma, izglītības un veselības stāvokļa.   Japāņu Reiki dziedniecība ir pasaulē oficiāli atzīta netradicionālās medicīnas metode, ar kuras palīdzību veiksmīgi tiek dziedināti daudzi cilvēki un kuru arvien vairāk cilvēku izvēlas par savu garīgo ceļu.

          Skat.  www.indraabele.lv - REIKI

Izmantojiet arī jūs iespēju atklāt sev brīnumaino Reiki pasauli!  •  REIKI SKOLNIEKU APMĀCĪBAS SEMINĀRI
    Pēc vienu dienu ilga japāņu Reiki 1. līmeņa apmācības semināra, kurā skolnieki  saņem 1. līmeņa iniciāciju un apgūst pirmās dziedināšanas prasmes,  viņi iegūst sertifikātu. Tās ir pamatzināšanas, kas ļauj apjaust Reiki unikālās iespējas. Savukārt, lai kļūtu par 2. un 3. līmeņa skolniekiem, ir jāliek lietā iegūtās zināšanas un ar sevi jāstrādā.
  •  REIKI MEISTARKLASES
    Seminārā apgūtais ir tikai pirmais nopietnais solis  vai nākošais pakāpiens Reiki pasaulē. Kopīgajās Reiki meistarklasēs ir iespējams apgūt jaunas tehnikas, mācīties dziedināšanas noslēpumus un satikt domubiedrus.
  • INDIVIDUĀLĀS REIKI MEISTARKLASES
    Ikvienam skolniekam ir  iespēja apmeklēt individuālās meistarklases. Tajās skolniekiem ir iespēja apgūt sev aktuālās Reiki tehnikas, atklāt jaunas nianses dziedināšanas mākslā un atjaunot atmiņā neizmantotās un piemirstās zināšanas. Tā ir arī iespēja divatā ar skolotāju aprunāties par sāpīgām problēmām un meklēt tām risinājumu.  

        Skat.  www.indraabele.lv - Nodarbības